Greatest Kılavuzu flash bellek virüsü temizleme programı için

Malwarebytes yetişekı sebebiyle Flash Belleklerinizi emniyetli bir hale getirerek kullanmanız sizin ve bilgi güvenliğiniz açısından muhteşem önemde taşımaktadır.

flash disinfectordan sair bir programla autorun.inf virüsünü silebileni şimdiye derece görmedim.

ve flash disinfector bu klasoru orada olusturur.münhasıran virüsten kurtulan usb belleği formatlarsan bu autorun.inf klasoru silinir.doğrusu onerim bu yetişekı her formattan sonrasında caluıstır.calıstırdıktan sonra c: ve bütün takılı belleklere bu etkisini gosterir ve autorun.inf klasoru atar.

Okulumuz cıvıl cıvıl bir mahal ve %100 korunmak muhtemel olmuyor. Sizin önerdiğiniz ntfs-drive-protection yetişekı korumasız bir klasör bağırsakin orantılı. Fakat yinede seçenek olarak kullandım.

Oluşturulan pencerede Emniyet sekmesini tıklayın ve izinlerin yanındaki kutuları süflidaki kabilinden olacak şekilde seçin ve Tamam’ı tıklayın.

Bunu sinein ruhsat ver altında kâin Tam denetimi tıklamanız ehliyetli. Böylecene Bu klasörü tam olarak erişime heveslitık.

2- Denetleme masasından yada Elektronik beyinım ikonu tıklatıp, oluşturulan cam üst menüsünden Vesait> Klasör Seçenekleri > Görünüm sekmesinde “Basit Dosya paylaşımı kullan” önündeki tik medarımaişetaretini kaldırıp, uygula butonuna basalım.

Malumat paylaştıkça güzeldir diye, bilgilerimi ve öğrendiklerimi sizlere aktarmaya çdüzenışıversiyon.

Tamam düğmelerini tıklayarak ustalıkleminizi tamamlayın ve elektronik beyinınıza yedeklediğiniz dosyaları bu klasör mideine kopyalayın. Artık virüsler belleğinizin açılışına bilgi yazamayacakları bâtınin belleği koruma şeşna almış oldunuz.

bu dizinlerde bulunuyor. Bunları silmek muhtevain öncelikle yer yöneticinizden wuauclt.exe , rundll32.exe varsa TrustedInstaller.exe , msiexec.exe sonlandırıp arkası sıra belirtilen klosörlerden silebilirsiniz. usb belleğiniz sinein ise Klosör seçeneklerinden öncelikle Korunan İşletim Sistemi Dosyaları Gizle seçeneğindeki tiki kaldırıp , Kapalı dosyaları göster tikini maslahataretleyiniz çıktı usb belleğinizdeki pinhan dosyaları görebilirsiniz.

5. girişim : Kırmızın devamında ki katılmış уöntemi uуgulaуarak virüsten silme kurtulduğunuza tehlikesiz olun.

Bilgisayarda yüklü bulunduğunu sandığınız programların girintisiz çıkıntısız çkızılışmaması evet da baştan sona bozulması,

Bu yetişekı anlatmadan önce, flash belleklerimizi güvenmediğimiz elektronik beyin ve aygıtlara takmamız gerektiğini bu her saat flash belleğimize virüs bulaştıracak yollardan birisi bulunduğunu söylemeden geçemeyiz.

Flaş belleğinizi taktığınız anda virüs bulaştıran elektronik beyinı virüsten arındırmak muhtevain bayağı ve görgüsüz bir izlence kullanacağız. Bu program COMBOFIX’tir. Combofix yalnızda çallıkıştırıldığında enerjik evet. Bu linki tiklayin Devamlı elektronik beyinı virüslerden korumaz. Programı buradan indirebilirsiniz. Kesiksiz güncellendiğinden programı her seferinde internetten indirmenizde yarar var.

Usb pc ye takılmışr takılmaz faaliyete geçiyor.GPDİT hatp kendiliğinden çdüzenışmayı iptal ettim.Olmuyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Greatest Kılavuzu flash bellek virüsü temizleme programı için”

Leave a Reply

Gravatar